Asmeninę informaciją perkant prekes cezaris.eu elektroninėje parduotuvėje prašoma nurodyti tik registruojantis arba pateikiant užsakymą.

  • Registruojantis cezaris.eu elektroninėje parduotuvėje, prašoma pateikti asmeninę informaciją, tokiu būdu Jūs galėsite prisijungti prie savo asmeninės paskyros, kurioje galėsite matyti užsakymų istoriją. Taip pat perkant sekantį kartą, jums nebereikės dar kartą suvedinėti duomenų. Atlikdamas registraciją - pirkėjas privalo užpildyti registracijos formą. Pirkėjas sutinka registracijos formoje pateikti teisingą, tikslią ir išsamią informaciją apie save, atsakydamas į klausimus, kurie pateikiami registracijos formoje.
  • Pateikiant užsakymą reikalingi Jūsų duomenys, kad būtų sėkmingai įvykdytas užsakymas ir prekes gautumėte Jūsų nurodytu adresu.

cezaris.eu elektroninė parduotuvė įsipareigoja neatskleisti pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus tuos atvejus, kai informacija yra būtina partneriui, teikiančiam prekių pristatymo ar kitas su pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytais atvejais ir tvarka.